KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 17277318

nr 1727 7318

Alain Berck-Vitz

(f. 1943), Frankrike

Carborundumetsning, Signerad, numrerad 1/90, abstrakt komposition. Bildmått: 76x58 cm, yttermått inklusive ram: 87x66 cm

Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 september 2025
kl 19:32:23

28/9 10:54:25 1      100 kr
28/9 19:00:51 2      Vinnande bud

Alain Berck-Vitz

Läs mer om Alain Berck-Vitz